STRATEGIA MARKETINGOWA

Usługi marketingowe jakie mamy przygotowane to tworzenie strategii marketingowej. Wszystko poprzedzone jest analizą kiedy to przyglądamy się obecnej sytuacji rynkowej, działaniom konkurencji oraz zachowaniom konsumentów. Dlatego też przygotowana strategia pozwala odpowiednio pozycjonować markę i skuteczniej budować jej wizerunek.

KAMPANIE REKLAMOWE

W ramach naszych usług marketingowych prowadzimy kampanie zintegrowane 360 stopni w mediach tradycyjnych i mediach cyfrowych. Planując działanie w mediach, zwracamy uwagę nie tylko na zasięg, ale również na grupę docelową. Ze względu na fakt by realizowane kampanie były jeszcze bardziej efektywne.

SOCIAL MEDIA

Dwukierunkowa komunikacja z klientami marki odbywa się właśnie w Social Media. Dlatego pomagamy klientom w przygotowaniu strategii i prowadzeniu ich stron w  mediach społecznościowych. Stawiamy na treści angażujące, które budują relację z fanami oraz realizują założone cele marketingowe.

PROJEKTOWANIE / KREACJA

Usługi marketingowe jakie świadczymy to również projektowanie materiałów reklamowych i wizerunkowych, pamiętając przy tym o odpowiednim pozycjonowaniu marki. Ponieważ nasze projekty są zawsze spójne i czytelne dla konsumentów, budują one wspólne doświadczenie w odbiorze i rozpoznawalność marki klienta.

CONTENT MARKETING

Współcześnie trudno nie zauważyć trendu w budowaniu własnego contentu przez marki. Marketing treści to idealne narzędzie do dzielenia się doświadczeniem i pozycjonowania w oczach użytkowników. Dlatego pomagamy przygotować wszystkie materiały i odpowiednio zaplanować komunikację, by odpowiadała na potrzeby konsumentów.

STRONY INTERNETOWE

W ramach naszych usług marketingowych projektujemy i wdrażamy strony internetowe dla naszych klientów. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, starając się ciekawym layoutem wyróżnić markę, nie zapominając o tym, że strona powinna być intuicyjna dla użytkowników.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Porozmawiajmy jak możemy pomóc twojej firmie.