Staramy się by historia przez nas opowiedziana, była angażująca, zapadająca w pamięć i budowała pozytywne skojarzenia. Marka jak każdy z nas ma swoje wartości, staramy się je wydobyć i odpowiednio wyeksponować.

STRATEGIA KOMUNIKACJI

Każdą strategię komunikacji poprzedza analiza. Pozwala nam to przyjrzeć się obecnej sytuacji rynkowej, działaniom konkurencji, oraz zachowaniom konsumentów. Dzięki temu przygotowana strategia pozwala odpowiednio pozycjonować markę i skuteczniej budować jej wizerunek.

KAMPANIE REKLAMOWE 360

Prowadzimy kampanie zintegrowane 360 stopni w mediach tradycyjnych i mediach cyfrowych. Planując działanie w mediach, zwracamy uwagę nie tylko na zasięg, ale również na grupę docelową. By realizowane kampanie były jeszcze bardziej efektywne.

SOCIAL MEDIA

Dwukierunkowa komunikacja z klientami marki odbywa się właśnie w Social Media. Pomagamy klientom w przygotowaniu strategii i prowadzeniu ich stron w mediach społecznościowych. Stawiamy na treści angażujące, które budują relację z fanami oraz realizują cele marketingowe.

PROJEKTOWANIE / KREACJA

Projektujemy materiały odpowiadające strategii komunikacji, pamiętając o odpowiednim pozycjonowaniu marki. Nasze projekty są zawsze spójne i czytelne dla konsumentów, budując wspólne doświadczenie i rozpoznawalność marki klienta.

CONTENT MARKETING

Współcześnie trudno nie zauważyć trendu w budowaniu własnego contentu przez marki. Marketing treści to idealne narzędzie do dzielenia się doświadczeniem i pozycjonowania. Pomagamy przygotować wszystkie materiały i odpowiednio zaplanować komunikację, by odpowiadała na potrzeby konsumentów.

STRONY INTERNETOWE

Projektujemy i wdrażamy strony internetowe dla naszych klientów. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, starając się ciekawym layoutem wyróżnić markę, nie zapominając o tym, że strona powinna być intuicyjna dla użytkowników.

A Twojej marce w czym możemy pomóc?
Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, to...